Login:
Heslo: ?
(zapomenuté heslo) ?
CK Loudatour
O NÁS PRůVODCI PůJČÍME PARTNEŘI NOVINKY PDF KATALOGY VOLNÁ MÍSTA GALERIE FILMY REPORTÁŽE
CK LOUDATOUR
Smlouva | Certifikát | GDPR osobní údaje | Povinné informace | Jak objednat |

Cykloturistika víkendy

Cykloturistika

Turistika

Trekové trasy

Vyber zájezd jinak ...

Květen 2024
Po-tStLtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
kategorie > Trekové trasy

  Trekové trasy:

(popis kategorie) | (pouze vlastní doprava) | (pouze polopenze)

Treky Afrika:


KEN TAN KILIMANJARO + MT. KENYA + SAFARI MASAI MARA
Zájezd s výstupem na dva významné vrcholy Afriky – nádhernou a divokou Mt. Kenyu a nejvyšší vrchol afrického kontinentu – Kilimanjaro. Za tímto neopakovatelným poznáním vstoupíme do vysokohorských národních parků Keni a Tanzanie. Součástí zájezdu je i safari v proslulé Masai Maře a návštěva masajské vesnice. Akce je zajištěna nosiči, kuchaři a místními horskými vůdci. Je proto relativně pohodlná a nenáročná. Jedná se ale o výstupy na pětitisícové vrcholky a podmínkou je dobrý zdravotní stav. Nejsou vyžadovány žádné zkušenosti s pohybem v horách ani speciální vybavení.
TAN KEN KILIMANJARO + SAFARI V NP AMBOSELI + NAIROBI
Letecky se dopravíme do Nairobi, kde přenocujeme a další den se přesuneme busem do Moshi v Tanzanii odkud podnikneme výstup po Marangu Route na vrchol. Po výstupu odpočinek při pozorování volně žijící zvěře v NP Amboseli. Park leží na úpatí samotného Kilimanjara a čeká zde na nás divoká zvěř ve své původní domovině. Akce je zajištěna nosiči kuchaři a místními horskými vůdci. Je proto relativně pohodlná a nenáročná. Jedná se ale o výstup na pětitisícový vrcholek a podmínkou je dobrý zdravotní stav. Nejsou vyžadovány žádné zkušenosti s pohybem v horách ani speciální vybavení.

Treky Nepál:


NEP ANNAPURNA CIRCUIT
Klasický okruh kolem masivu Annapuren je jednou z nejpopulárnějších trekových oblastí Nepálu. Připravili jsme 21denní verzi, kam jsme zařadili to nejlepší dle našich zkušeností. Projdeme severními dosud odlehlými oblastmi Horního Pisangu a Manangu, pokusíme se vystoupit k nejvýše položenému himálajskému jezeru Tilicho, překonáme sedlo Thorung La ve výšce 5416 m a dostaneme se do monumentální vyprahlé krajiny Dolního Mustangu k významné buddhistické a hinduistické svatyni Muktinath. Dále projedeme nejhlubším údolím světa podél divoké řeky Kali Gandaki a z tohoto údolí potom vystoupíme nádhernou subtropickou horskou krajinou na jižní úbočí Annapuren, kde budeme mít opět himálajské štíty a ledovce na dosah ruky. Prohlédneme si také památky centra západního Nepálu Pokhary i hlavního města Kathmandu s jeho neopakovatelnou atmosférou. Zájezd je určen zdatnějším turistům, denní túry se pohybují kolem 6 hodin pochodu.
NEP EVEREST TREK - KLASIK
Klasický trek do základního tábora pod Mt. Everestem (5364 m), s možnostmi výstupů na Kalla Pattar (5550 m), sedlo Cho-La (5330 m), Gokyo Ri (5360 m), event. i sedlo Renjo Pass (5360 m).
NEP MANASLU CIRCUIT TREK
Klasický okruh kolem masivu osmitisícové Manaslu je jednou z nejzajímavějších trekových oblastí Nepálu. První dny treku vedou dramatickou krajinou podél divoké řeky Buri (Budhi) Gandaki River, dostatek času plánujeme pro nejatraktivnější část treku kolem osad Samdo a Sama, dva volné dny před sedlem ve výškách 3500 a 4000 m, kde se dostatečně aklimatizujeme (maximální nocleh v 4500 m) a posléze překonáme sedlo Larkya La ve výšce 5130 m a dostaneme se do povodí Marsyangdi, podél které se dostaneme zpět do civilizace.
NEP LANGTANG HIMAL TREK
Národní park Langtang se nachází severně od hlavního města Nepálu - Káthmándů asi 6 hodin jízdy po asfaltce při samé hranici s Tibetem. Dominantou oblasti je sedmitisícový vrchol Langtang Lirung a vzdálenější osmitisícovka Shishapangma na čínské straně. První část treku vede údolím s malými vesničkami místních pastevců - Tamangů a bambusovými pralesy s opicemi. Aklimatizační tábor budeme mít v posledním trvale obydleném místě Kyanjin Gompa ve výšce 3850 m, odkud podnikneme dva výlety k hranici 5000 m. V rámci této fáze bude i pokus o výstup na trekový vrchol Yala Peak (5520 m).
NEP MANASLU CIRCUIT TREK+TSUM VALLEY (26.10.2024 - 17.11.2024)
Tento zájezd Vám umožní poznat život a přírodu v této rychle se měnící, ale stále ještě západní civilizací nepříliš ovlivněné zemi. Nezapomenutelným zážitkem se vám stanou cesty místními dopravními prostředky, památky, exotická náboženství a bohatá fauna a flóra v nepálských nížinách i himálajských velehorách.

Treky Jižní Amerika:


PER PERU na přání aneb sestavte si svůj zájezd
Peru je mezi cestovateli pojem. Tato země má snad všechna turistická lákadla. Tichý oceán s množstvím zvířat, zaledněné velehory, sopečná pohoří, pralesy i rozlehlá jezera. Kromě toho skrývá Peru nepřeberné množství významných historických a prehistorických památek. Díky naší osvědčené a dlouholeté spolupráci s peruánsko- českým průvodcem poznáte Peru nejen očima turisty, ale i očima místního domorodce. Můžeme tak pro Vás připravit zájezd do Peru zcela dle Vašeho přání.


Kde nás najdete? Mikulášské náměstí 10, 326 00 Plzeň - E-mail: CK@Loudatour.cz
tel: +420 377 226 068 nebo +420 377 221 966 nebo 739 046 606; mobil +420 603 879 725

webhosting: hostitel: FORPSI TOPlist ověřeno: Valid HTML 4.01 Transitional
design: Jan Nágr programming: Čestmír Kašpar
© 1999-2017 CK Loudatour s.r.o