SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ CESTOVNÍ KANCELÁŘE LOUDATOUR 2020

aneb CK LOUDATOUR stále „žije“

Úvodem:

Vážení milovníci hor, turistiky, cykloturistiky a vůbec všichni, kteří čas od času musí sbalit ten svůj „bágl“ a vyrazit někam do hor a do přírody.
Člověk do hor a přírody patří a všichni známe ten pocit, kdy se nám příroda za trochu odříkání, námahy a nějaký ten puchýř odvděčí nevyslovitelným pocitem naplnění pokorou, láskou a nadějí . . .
A naději v duši – tu v dnešní době potřebujeme snad všichni, ze všeho nejvíce . . .
A pobyt kdekoliv v přírodě, u řeky, v lese, na Šumavě, tam všude může každý z nás načerpat naději a klid v duši, tedy to, co nyní všichni tak moc potřebujeme . . .
Naše cestovní kancelář realizovala úspěšně a bez jakýchkoliv problémů od 20.6. do 28.9. 2020 15 autobusových zájezdů, které nám umožnily dále naši kancelář provozovat a připravovat zájezdy na naši 30. sezonu a rok 2021. To vše s nadějí, že bude zase líp . . .
Sluší se poděkovat vám všem „statečným“, kteří nás v této obtížné době významně podpořili svou účastí na některém z našich realizovaných zájezdů. Mnohé zájezdy jsme museli zrušit, mnoho účastníků z pochopitelných důvodů zájezdy rušilo . . .
Velká většina z vás nás podpořila i ponecháním uhrazených záloh na přesunuté zájezdy na rok 2021 a i těm patří náš velký dík za tuto velkou podporu.
V příštím roce chceme nabídnout znovu všechny zrušené zájezdy a katalog včetně cen chceme vytisknout a zveřejnit na internetu začátkem prosince 2020. Na internetu budou zájezdy na příští rok už v říjnu, ale jen s orientačními cenami, které pak koncem listopadu zveřejníme dle aktuálních skutečností (kurzu koruny, cen dopravy, ubytování, letenek apod.)

Tradiční setkání našich příznivců, které se v posledních letech koná již tradičně v Sokolovně v Losiné, chceme realizovat i letos. Podíváme se na obrázky z letošních akcí, vzpomeneme na akce starší a připomeneme akce, které chceme realizovat v roce 2021. A možná bude i tradiční zabijačka . . .
A hlavně bychom se s vámi všemi rádi setkali a potřásli pravicí.
Pravděpodobnost realizace lze dnes těžko odhadovat a vše záleží na aktuálních opatřeních a omezeních.

Program - orientační

17:00 - sraz účastníků

17:30 - zahájení programu

„Osekaný Loudův rok 2020“ (Doliny Ötztálu, Julské Alpy, Dunajský stezka Pasov-Vídeň, Okolím Mariazellu, Vinné stezky a Vídeň, Tyrolsko a Engadin, Jižní Tyrolsko a Dolomity, Mosela, Kréta)

19:00 - Azory, Mallorca, Madeira

20:00 - Vzpomínky na Treky v Nepálu a plány na rok 2021

Termín:

pátek 4.12.2020

Místo:

Sokolovna Losiná, hospoda „Na Sokole“, Pod lesem 19, Losiná

Doprava autobusy ČSAD:

Plzeň,hl. nádraží 16:10 16:40 17:05
Plzeň,Slovany MHD 16:20 16:50 17:13
Losiná 16:34 17:03 17:25

Poslední autobus z Losiné do Plzně odjíždí ve 20:58.

Z našich zájezdů....